ua en ru

Кондратюк пояснив, як правильно пускати російських артистів до України

Кондратюк пояснив, як правильно пускати російських артистів до України Фото: Ігор Кондратюк (Колаж РБК-Україна)

Продюсер пропонує записувати відеозаяви із публічним осудом агресії Путіна

Російські митці показали, що не розуміють, що відбувається в Україні, тому потрібно прямо на кордоні ввести публічний осуд артистами агресії РФ, а в разі відмови – забороняти в’їзд. Про це каже відомий продюсер Ігор Кондратюк, передає Gazeta.ua.

"Лише дехто утримується від гастролей у Криму. Як Андрій Макаревич, який каже, що все це погано пахне. Але до переважної більшості не дійшло, що вони наклали купу лайна на нашій території. Їм здається, що українцям це на користь. Що те лайно здобрює наш чорнозем. Хтось став лялькою пропаганди. Приміром, продюсер Йосип Пригожин підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна в Україні, а тепер забирає свої слова назад. Решта дивляться передачу Дмитра Кисельова і переказують почуте", - каже він.

Кондратюк пропонує свій спосіб "виховувати" російських артистів.

"На кордоні на камеру мають сказати, що Путін і Російська Федерація анексували Крим і ввели війська на Донбас, що засуджують ці дії. Кожному, хто хоче виступати в Україні, через менеджерів повідомляти про цю умову. І ніякого насильства", - вважає шоумен.

До речі, відомий продюсер різко прокоментував гастролі українських артистів у РФ.