На концертах Дорна росіяни кричать "Україно ми з тобою"

Концерти наших виконавців в РФ важливі, вважає редактор українського видання
Іван Дорн не відмовляється від концертів в Росії, навпаки, - погоджується з радістю, виступає з прапором, співає українською мовою. І російські слухачі, в основному, звичайно, молодь, розкуповують квитки, приходять на його концерти з українською символікою і скандують "Україно ми з тобою".
За словами редактора українського онлайн-видання Comma.com.ua Сергія Кейна, виступ таких патріотичних співаків, як Іван Дорн, в РФ вкрай важливо і для України, і для Росії.
У 2015 році Дорн двічі виступав на російських фестивалях, в Москві і в Санкт-Петербурзі.
"Що вразило мене особисто, я дивився багато відео з концертів, - це безліч синьо-жовтих прапорів не від української діаспори, а від росіян. Безліч плакатів, де долоні тягнуться один до одного, безліч криків "Україно, ми з тобою! Ми разом!" І це молодь. Це російська молодь на концертах", - прокоментував Кейн.
Іван Дорн оживляє не тільки російських слухачів, але й пісні з старих мультфільмів: Іван Дорн презентував кліп до пісні "Пісня про Ялинку".