ru ua

Кір в Україні: Марічка Падалко розповіла, як захистила своїх дітей від небезпечної хвороби

Кір в Україні: Марічка Падалко розповіла, як захистила своїх дітей від небезпечної хвороби Фото: Марічка Падалко (УНІАН)

Вона зазначила, що пише про це зовсім не з агітаційних, а суто зі статистичних міркувань

Відома українська телеведуча Марічка Падалко розповіла, як захищає своїх дітей від епідемії кору. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Зробили старшим дітям ревакцінацію КПК", - пише Марічка.

За її словами, найменшій дочці щеплення від кору зробили вперше.

"І не тому, що було проти цієї маніпуляції раніше, а просто це єдине щеплення, на яке через мій недогляд ми не дійшли раніше", - розповіла телеведуча.

"Це зворотній бік "вдачі" найменших дітей - разом з тим, що їм постійно дістається найбільше любові і пестощів, на окремі речі батьки іноді "забивають", бо і "так вже це зробили не один раз", підсвідомо зусилля, спрямовані на старших, ніби то розповсюджують і на менших", - додала вона.

Кір в Україні: Марічка Падалко розповіла, як захистила своїх дітей від небезпечної хворобиФото: Діти Марічки Падалко в лікарні (facebook.com/marichka.padalko)

Падалко зазначила, що пише про це зовсім не з агітаційних, а суто зі статистичних міркувань, щоб розвіяти розповсюджені міфи, що "публічні" люди не щеплять дітей, і захищаюся від хвороб в якийсь "унікальний" спосіб.

"Всім здоров'я! Прості речі рятують життя", - підсумувала вона.

Кір в Україні: Марічка Падалко розповіла, як захистила своїх дітей від небезпечної хвороби

Скріншот поста (facebook.com/marichka.padalko)

Нагадаємо, що цирк "Кобзов" продовжує продавати квитки на свої вистави.

Власника не бентежить заборона, раніше виписаний Київської міської державної адміністрації через виявлення кору у одного з працівників закладу.