ua en ru

Королева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліп

Королева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліп Оля Полякова (кадр з відео)

На офіційному YouTube каналі співачки відбулася прем'єра нової відео роботи на пісню "Королева ночі"

Після завершення активної фази концертного графіка Олі Полякової, поп-діва традиційно відкриває літній сезон гучною прем'єрою. Новий трек "Королева ночі" виконаний у стилі останніх хітів співачки, а кліп пародіює естетику 90-х років.

Оля Полякова, Королева ночі

Оля Полякова у зйомках нового кліпу (фото: прес-служба співачки)

"Королева ночі" - гімн вразливої, але незалежної жінки, що йде в самотню ніч у пошуках свого щастя. Це пісня – про розбите кохання і надії на краще. Про те, що кожна дівчина повинна вірити тільки в себе і, незважаючи на біль і розчарування, прагнути до свого щастя, – розповідає Полякова. – "Витру сльози, буду красивою, я сьогодні хочу бути щасливою..." - девіз і кредо героїні пісні. Це історія про кожну з нас, про королев і принцес. Разом з тим це ще й ностальгія за юністю, яка буде добре зрозуміла, хто родом з 90-х, але кому як і раніше 18-ть", - коментує прем'єру Полякова.

Оля Полякова - Королева ночі (відео: YouTube/Оля Полякова)

Режисерами кліпу виступив тандем Дмитра Маніфеста і Дмитра Шмурака, автором пісні – Ольга Животкова.

Нагадаємо, хіт Полякової "Королева ночі" дав назву новому масштабному шоу, яке вперше співачка представить у столичному Палаці спорту 26 жовтня.

Королева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліпКоролева ночі: Оля Полякова представила новий запальний кліп

Оля Полякова презентувала новий кліп "Королева ночі" (фото: прес-служба співачки)

До речі, раніше Оля Полякова справила справжній фурор на червоній доріжці "Золота Жар-птиця 2018". Суперблондинка української естради з'явилася в блискучій відвертій сукні в підлогу, з розкішними двометровими крилами і головним убором у вигляді золотої жар-птиці.

Оля Полякова: цікаві факти про Суперблондинку (відео: STYLER.rbc.ua)