ua en ru

Як космос, як мама, як небо: відомий режисер про Аду Роговцеву

Як космос, як мама, як небо: відомий режисер про Аду Роговцеву Ада Роговцева (фото: president.gov.ua)

Режисер розповів, що відчуває, коли працює з великою актрисою

Відомий український актор, режисер театру і кіно, сценарист Ахтем Сєітаблаєв розповів про свою роботу з актрисою Адою Роговцевою.

В інтерв'ю журналу Ukrainky.com він зауважив, що працювати на одній сцені з Адою Миколаївною - це неймовірна радість.

Також 45-річний актор розповів, чого він навчився у Роговцевої як у актриси і людини.

"Сказати, що я вже всьому у неї навчився - неможливо. Під час кожної нашої зустрічі продовжую вчитися - і жити, й любити життя у всіх його проявах, і любити кожну його мить… А що стосується професії… Вона така нескінченна, що вчитися можна повсякчас. А коли перебуваєш поряд з великою актрисою, то намагаєшся увібрати все - наскільки це вдається", - зазначив він.

Як космос, як мама, як небо: відомий режисер про Аду Роговцеву

Ахтем Сєітаблаєв (фото: Facebook/Ахтем Сеітаблаєв)

"От уявіть людинку, яка знає, скільки буде два плюс два - і все. І раптом вона опиняється поруч з людиною, яка володіє знаннями вищої математики чи квантової фізики. Так і ти поряд з Адою Роговцевою. Тому що Ада - як космос, вона - як мама, вона - як небо", - резюмував він.

Як космос, як мама, як небо: відомий режисер про Аду Роговцеву

Ахтем Сєітаблаєв (фото: Facebook/Ахтем Сеітаблаєв)

До речі, раніше сама Ада Миколаївна розповіла, що закохана в Ахтема.

"Хай пробачить мене його сім'я, але я йому завжди кажу: "Ахтем, тебе рятує тільки те, що у нас різниця у віці 40 років". Я в нього закохана повністю. Дуже люблю цю людину. Він - чоловік. Чоловік, яких мало зустрічається на життєвому шляху - і стриманий, і талановитий, і розумний, і спокійний, і емоційний. Всі якості чоловіка - вони з ним", - зізналася 80-річна лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка і володар державної премії імені Олександра Довженка.

До речі, фільм Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту в перший вікенд зібрав 8 186 701 грн та встановивши рекорд за касовими зборами у вітчизняному прокаті.