ua en ru

Козловський назвав Кондратюка "ходячим мерцем"

Козловський назвав Кондратюка "ходячим мерцем" Фото: Віталій Козловський (Depo.ua)

Конфлікт між продюсером і його колишнім підопічним набирає обертів

Відомий український виконавець Віталій Козловський вважає свого колишнього продюсера Ігоря Кондратюка неадекватним "зомбі". Про це співак заявив в інтерв'ю "Обозревателю", коментуючи тривалий конфлікт через авторські права на частину репертуару.

"Дуже складно розібратися з несамовитим людиною, яка мститься. Я не хочу про нього говорити, він для мене як ходячий мрець. Це все зло. Цього чоловіка для мене немає і всього, що пов'язано з ним, – теж немає. Це все технічні моменти, які вирішуються шляхом юридичним", - каже Козловський.

За словами співака, він відмовиться від пісень з репертуару часів Кондратюка, який йому заборонили використовувати у судовому порядку.

"Мабуть, прийшла пора кинути те, що тебе обтяжувало стільки багато років, і забути це як страшний сон. Накрити просто кришкою труну і поховати. І йти тільки вперед, у пошуках нового, кращого, більш гідного, зрілого, яка відобразить тебе по-дорослому і по-справжньому. То були пошуки, то були експерименти, тоді був інший час, тоді я був іншим. Зараз я зовсім інший, це неактуально для мене", - зізнався Віталій.

До речі, Кондратюк прокоментував заборона виїзду Козловському за кордон до 2099 року.