"Крим мій": Бистряков відповів, кому належить окупований півострів

Вівторок 13 лютого 2018 08:55
"Крим мій": Бистряков відповів, кому належить окупований півострів
Фото: Володимир Бистряков (facebook.сомВладимир Бистряков)

Композитор вважає, що українці повинні змінити своє ставлення до жителів півострова

Володимир Бистряков заявив, що окупований Крим належить йому. Про це композитор сказав в ефірі передачі "Суб'єктивні підсумки" на телеканалі NEWSONE.

"Ми говоримо, що хочемо Крим повернути, але як ми ставимося до кримчанам? Ми їм перекрили воду, це досі так і є. У них засолюються грунту, знижуються врожаї. Ми їм перекрили кисень з електроенергією. За це всі кримчани платили. Ми їм не виплачуємо ані пенсій, ані зарплат, ми від них відокремилися. Ми кричимо, що "Кримнаш" і повинен бути наш", - сказав він.

"Змінюйте ставлення до людей, які там живуть, а не запитуйте "Крим чий?". Я приходжу на ефір, мене запитують: "Крим чий?". Я кажу: "Крим мій", - додав Бистряков.

Відео: Володимир Бистряков (youtube.com/NEWSONE)

Композитор зазначив, що в Криму у нього живуть друзі і родичі, а ситуація, що склалася, не здатна вплинути на його відносини.

"Ця ситуація, яка є, не може розколоти нашу дружбу. Я не з тих людей, яким притаманна політична мода", - підсумував Бистряков.

Раніше Бистряков заявив, що Україні потрібна федералізація.

"Україні потрібна федералізація, тому що вона настільки різна, і різна історія, і герої у неї різні, як би ми не хотіли того, вона зшита з різних шматків. Ми мало нагадуємо Японію, в якій однорідне населення, одна історія, одні герої", - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся