ru ua

Куди "пропали" зірки "нульових"

Куди "пропали" зірки "нульових" Колаж РБК-Україна

Styler згадав зірок, які давно не випускали свої кліпи

“нульових”, коли на українському телебаченні з'явилися програма “Шанс” і канал М1, там і тут почали загорятися “зірки”. Багато хто з них, на жаль, запам'яталися однією-двома піснями. Styler вирішив дізнатися, що сталося з кумирами підлітків.

Олександр Воєвуцький

15-річний хлопчик, який заспівав дуетом з Олександром Пономарьовим у шоу "Караоке на Майдані", тепер пише пісні для українських зірок. Так, музику і слова для нового треку Ірини Білик "Не питай" створив саме Воєвуцький.

Варто відзначити, що Олександр Воєвуцький з'являвся в декількох талант-шоу "Караоке на Майдані", "Шанс" та "Голос країни". До речі, на останньому тренером Воєвуцького був Олександр Пономарьов.

Відео: YouTube/Голос Країни

Наталя Валевська

У 2005 році співачка перемогла у програмі "Шанс" і завоювала ІІІ премію Міжнародного пісенного фестивалю "Слов'янський базар". З тих пір вона випустила п'ять альбомів. Останній, "The Best ", вийшов в 2015 році.

Відео: YouTube/ELLO

Діма Корс

Офіційний сайт співака, який просив повторити це слово 17 разів", вже не доступний. А в 2005 році його 200-тисячний тираж його альбому "Не дарма" був розпроданий практично за два дні.

Міка Ньютон

Українська Авріл Лавін і представниця України на Євробаченні-2011 Міка Ньютон випустила свій останній кліп в 2013 році. Після цього Міка Ньютон переїхала до США і оселилася в Каліфорнії.

Відео: YouTube/StarPro

ХЅ

Три дівчини, які співали у 2004-му про втечу "від тебе і від с*чек-подружок", випустили перший альбом через три роки після заснування групи. В цьому ж 2007 році склад ХЅ оновився. У 2008-му вийшов другий альбом групи. А в 2012-му ХЅ знову оновили склад.

Відео: YouTube/navsi100

СМС

З 2004 по 2010 рік група тричі оновлювала складу. У 2012 році всі учасниці групи благополучно завагітніли і склад знову оновився. Організаторами кастингу стала екс-учасниця групи Марина Модина і продюсер Юрій Фальоса.

Гринджоли

Виконавці гімну Помаранчевої революції та представники України на Євробаченні 2004 випустили повноформатний альбом "Хай буде так" у 2006 році. Наступна платівка "Любиш - не любиш" вийшла через два роки. А в 2010-му склад групи майже повністю оновився. У грудні 2013 року єдиний учасник "Гринджол" Роман Калин виступив на Майдані Незалежності з кількома піснями під час Евромайдана.

Відео: YouTube/VideoluxStudio

Esthetic Education

Екс-"океани" Юрій Хусточка і Дмитро Шуров і бельгійський фотограф і режисер Луї Франк створили Esthetic Education в 2004 році. Тоді ж група з'їздила в міні-тур по Європі. За час існування хлопці випустили чотири студійних альбомів. Після 2008-го творчість групи поступово зійшло нанівець. Дмитро Шуров і Луї Франк продовжили сольну кар'єру.

Відео: YouTube/Lavinamusic