ru ua

"Купив "Гідазепам": MELOVIN поскаржився Данилко на кривдників

"Купив "Гідазепам": MELOVIN поскаржився Данилко на кривдників Фото: MELOVIN і Данилко (Колаж РБК-Україна)

Данилко вирішив допомогти

Український артист Андрій Данилко розповів, що переможець нацвідбору на конкурс Євробачення 2018 MELOVIN, дзвонив до нього із скаргами на кривдників. Про це Данилко розповів у своєму інтерв'ю Катерині Осадчій для програми "Світське життя".

Андрій Данилко розповів, що співак MELOVIN зателефонував до нього в розпачі і скаржився, що його кривдять.

"Він мені подзвонив. Я кажу "так", а там таке, наче відчай. Я відчував, прямо така енергетика пішла. Він каже: "Андрію Михайловичу, я не знаю, що робити, мене скрізь обливають брудом". Я кажу, Костя, ми це всі проходили, заспокойся", - розповів український артист про дзвінок.

За словами Данилка, молодому співакові просто потрібно було заспокоїтися і тому він послав свого водія за заспокійливими ліками.

"І я послав свого водія Рому, він купив "Гидазепам" заспокійливе, що це такий денний транквілізатор, просто заспокоює людей. Йому потрібно було просто заспокоїтися", - зазначив Данилко.

Висловився артист і з приводу участі в міжнародному конкурсі Євробачення 2018 Олександра Рибака, який в цьому році буде вдруге представляти Норвегію.

Андрій Данилко вважає, що це не дуже вдала ідея.

"Найчастіше - це погано, особливо коли ти виграв. Це дуже небезпечна штука. Думаю, Сашко переслідує одну мету – нагадати про себе", - вважає артист.

До речі, сам Данилко не виключає свою участь в Євробаченні. Він стверджує, що такі думки відвідували його.

"Я подумаю. У мене були такі думки. Ну таке скукотище. Тоді ми поїхали такого галасу наробили. 10 років не можна було віддихатися", - поділився артист.

Відео: Андрій Данилко ("Світське життя")

До речі, MELOVIN розповів, кого вважає найкрасивішою жінкою в світі.

Відомий виконавець, який буде представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018 MELOVIN розповів про те, кого він вважає найкрасивішою жінкою в світі.

Рекомендуємо подивитись: MELOVIN. Шлях до перемоги.

video.rbc.ua