ua en ru

"Квартал 95" дав концерт в Маріуполі

"Квартал 95" дав концерт в Маріуполі Фото: "Квартал 95" (прес-служба)

Заходи на Донбасі були зроблені для незахищених категорій населення

Колектив студії "Квартал 95" побував у Маріуполі. Протягом всього одного дня у місті відбулося кілька соціальних заходів за участю акторів та авторів "Кварталу".

Володимир Зеленський відправився на зустріч зі студентами в Маріупольський державний університет у рамках проекту "Ті, що вражають!", приуроченого до 20-річчя ТСН. На цій зустрічі Володимир Зеленський, Соломія Вітвіцька, Андрій Цаплієнко і Олег Фагот-Михайлюта розповідали про своє кар'єрне і життєвому шляху, і на власному прикладі показали, що наполеглива праця та віра в себе здатні змінити життя і світ навколо.

Одночасно із зустріччю, у Палаці культури Металургів почався 10-годинний Гумористичний марафон, організований студією "Квартал 95" і "Лігою сміху". Це великий захід орієнтований на тих, хто відноситься до соціально незахищених категорій – переселенців, вихованців дитячих будинків, інвалідів, воїнів АТО, волонтерів.

Актори студії "Квартал 95" відправилися в Будинок Піонерів, де їх вже чекали військові, що спеціально приїхали з декількох військових частин Маріуполя. Годинний концерт для Захисників України пройшов на одному диханні. Під фінальну пісню "Батьківщина" піднявся весь зал хором співав добре відомі всім рядка.

Нагадаємо, "Квартал 95" виступив проти раку грудей.