ru ua

"Квартал 95" жорстко розіграв популярну українську співачку (відео)

"Квартал 95" жорстко розіграв популярну українську співачку (відео) Фото: Оля Полякова (facebook.com/polyakovamusic)

Зірка другий раз стала жертвою гумористів студії

Студія "Квартал 95" у новому випуску "Вечірнього Києва" розіграли відому українську співачку Олю Полякову. Зірка обідала в компанії колеги Олени Кравець, коли її банківської картою вирішив скористатися з повною офіціант. Відео опублікували на YouTube.

Відео: Розіграш Олі Полякової (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

За сюжетом Полякову вмовляють допомогти розіграти Володимира Зеленського: прийти до нього в гримерку і спокусити. В цей час офіціант, у якого в руках опинилася банківська карта зірки, втік і почав "робити" дорогі покупки.

Євген Кошовий надсилає зірці СМС нібито з банку про операції по рахунку, а потім довго мучить Полякову дивними питаннями і лякаючи її новими величезними списаними сумами. Оля панікує і свариться з шанувальниками, які в цей невідповідний момент просять сфотографуватися.

Розв'язка стала несподіваною для Олі Полякової, яка раніше вже ставала жертвою розіграшу "Кварталу 95".

Нагадаємо, Полякова і Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери". На вечірці гостей зустрічали дівчата в звабливу білизну, і запрошували спочатку залізти у ванну з золотим метафаном для веселого фото, а потім розташовуватися на великих ліжках. Тому в такій розслабленій атмосфері кінодіячі і журналісти знайомилися з першими кадрами фільму "Свінгери".

Оля Полякова, Даша Астаф'єва, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук, В'ячеслав Довженко і Михайло Кукуюк в цей вечір зі сцени відверто розповідали ведучою заходу Каті Осадчій і гостям про своїх персонажів і коментували смішні сцени у фільмі.

До речі, шанувальники Полякової висловилися про першому тизері української комедії "Свінгери".