ua en ru

У Латвії попрощалися з Михайлом Задорновим (відео)

У Латвії попрощалися з Михайлом Задорновим (відео) Фото: Михайло Задорнов (instagram.com/zadornovmn)

Сатирика поховали поряд з батьком в Юрмалі

У Латвії поховали відомого російського письменника і сатирика Михайла Задорнова. Похорон пройшов в середу, 15 листопада, на цвинтарі Яундубулти в Юрмалі. Про це повідомили російські ЗМІ.

Як і заповідав Задорнов, його поховали поруч з його батьком - радянським письменником, лауреатом Сталінської премії Ніколаєм Задорновим. На могилу поклали вінки від рідних, близьких, шанувальників, а також від уряду РФ.

У Латвії попрощалися з Михайлом Задорновим (відео)У Латвії попрощалися з Михайлом Задорновим (відео)У Латвії попрощалися з Михайлом Задорновим (відео)

Фото: Похорон російського сатирика (gazeta.ru)

Відео: У Латвії попрощалися з Задорновим (facebook.com/mixnews)

Перед цим письменника відспівали у церкві Олександра Невського в Ризі. Відзначається, що біля храму зібралися понад 400 людей.

Кладовище, де заповів поховати себе Задорнов, знаходиться в східній частині Юрмали, приблизно в 25 км від храму Олександра Невського.

Нагадаємо, скандальний сатирик Михайло Задорнов помер 10 листопада на 70-му році життя. Протягом довгого часу він лікувався від раку головного мозку.

Задорнов народився в 1948 році в латвійській Юрмалі. За свою творчу кар'єру він написав більше десяти книг в жанрі ліричних і сатиричних оповідань, подорожніх заміток, нарисів.

Сатирик широко відомий критичними висловлюваннями на адресу сучасної західної (передусім американської) культури і способу життя.

Раніше повідомлялося, що рідні Задорнова розповіли, де поховають сатирика.