ua en ru

Лід більше не тане: стало відомо про причини розпаду гурту "Гриби"

Лід більше не тане: стало відомо про причини розпаду гурту "Гриби" Фото: "Гриби" (instagram.com/grebzlife)

Колектив дасть останній концерт 31 грудня

У кінці серпня 2017 року стало відомо про розпад популярного українського гурту "Гриби". Названа причина розпаду колективу, який нещодавно завершив концертну діяльність. Виявилося, що гурт розпадається через новий проект. Про це повідомляє "Вести".

За даними видання, соліст і головний ідеолог "Грибів" Юрій Бардаш займеться просуванням гурту "Бамбінтон", чий кліп на пісню "Зая" набрав в YouTube понад дев'ять мільйонів переглядів.

"Бамбінтон" – це дует з Києва, створений екс-артисткою лейблу Kruzheva Настею, яка раніше виступала під ім'ям Лисиця, і репером Женею М'ячем. Назва колективу походить від італійських слів "бамбіно" і "бамбіна", які перекладаються як "хлопчик" і "дівчинка".

Відео: "Бамбінтон" – "Зая" (YouTube/Бамбінтон)

Нагадаємо, про те, що "Гриби" припиняють свою музичну діяльність, стало відомо в кінці серпня на концерті гурту в Одесі. Згідно із заявою Юрія Бардаша, останній концерт колективу відбудеться 31 грудня.

До речі, стало відомо скільки зароблять опальні українські зірки на новорічних корпоративах в Росії. Зокрема, названі гонорари гурту "Гриби".