ua en ru

Легендарний голлівудський актор повідомив про горе в сім'ї

Легендарний голлівудський актор повідомив про горе в сім'ї Фото: Антоніо Бандерас (facebook.com/AntonioBanderas)

Зоряний артист відверто розповів про втрати найріднішої людини

Відомий актор Антоніо Бандерас повідомив про непоправну втрату своєї сім'ї. У неділю, 4 листопада, померла його мати. Про це він написав у Facebook.

"Наша мама Ана Бандера Гайего покинула нас назавжди. Вона забирає з собою любов не тільки своїй сім'ї, але і її друзів, які завжди будуть пам'ятати про неї", - пише Бандерас.

Легендарний голлівудський актор повідомив про горе в сім'ї

Скріншот поста облікового запису facebook.com/AntonioBanderas

Зазначимо, що мамі Антоніо Бандераса було 84 роки. В пам'ять про рідну людину актор опублікував її знімок в молодості. Відомо, що Ана Бандера Гайего все життя працювала вчителем початкових класів.

Шанувальники підтримали Бандераса в коментарях, яких на момент публікації було вже більше шести тисяч. Всі вони висловлюють акторові свої співчуття і бажають сил, щоб пережити відхід мами.

Нагадаємо, що здоров'я самого Антоніо Бандераса останнім часом сильно погіршився. У березні 2017 року він пережив другий серцевий напад. Бандерас прибув до Швейцарії, щоб тут провести канікули зі своєю 37-річною подругою Ніколь Кемпел. Тоді 56-річний актор був терміново госпіталізований зі скаргами на біль у грудях. У перший раз йому стало погано ще в січні, коли він знаходився в своєму британському будинку в графстві Сюррей. Тоді йому стало погано під час занять спортом.

Незважаючи на це, Антоніо Бандерас виконає роль відомого художника Пабло Пікассо у другому сезоні серіалу National Geographic під назвою "Геній". Віце-президент NatGeo Каролін Бернштейн вважає, що Бандерас зможе ідеально передати образ пристрасного Пабло Пікассо в новому сезоні. Один з виконавчих продюсерів серіалу Рон Ховард сказав: "Антоніо був природним вибором. Він, як і Пікассо, не має ніякого відношення до життя, що додасть щирості, яку ми шукаємо".