ua en ru

Легендарний танцівник розповів українцям, як тримати себе у формі

Легендарний танцівник розповів українцям, як тримати себе у формі Фото: Григорій Чапкіс (скріншот видео ТСН)

Артист дав поради по харчуванню і навантаженням

Народний артист України, відомий хореограф і танцівник Григорій Чапкіс розповів українцям, як тримати себе у формі і не поправлятися. До речі, сам Григорій з двадцяти років перебуває в одній і тій ж вазі. Про це повідомляють "Факти".

Артист розповів, що проблема зайвої ваги для нього не існує. Як тільки він набирає зайве - на репетиціях відразу ж скидає. Він рекомендує робити зарядку щоранку, надягаючи на себе теплі речі.

Легендарний танцівник розповів українцям, як тримати себе у форміФото: Григорій Чапкіс (youtube.com /Громадський Простір)

"Це не так вже й складно. Прокинувшись вранці, надягніть вовняні рейтузи і светр — і вирушайте на килим робити зарядку. Робіть її двадцять хвилин. Потрібно добре пропотіти. Потім вже приймайте душ і снідайте! Можливо, спочатку робити таку зарядку вам буде лінь, потім ви скажете, що важко, але незабаром це увійде в звичку і ви без цього вже не зможете. Краще не встигнути поснідати, ніж не зробити зарядку! Вона тому і називається зарядкою, що заряджає на цілий день", - сказав Чапкіс.

Також Чапкіс поділився секретом гарного зовнішнього вигляду. У цьому йому допомагає склянка води кімнатної температури на голодний шлунок.

"Щоранку перед сніданком випиваю склянку води. Вона повинна бути холодною — кімнатної температури. Я п'ю півтора літра води в день, а починаю саме з цього склянки", - поділився танцівник.

Народний артист порекомендував спалювати більше калорій, ніж споживати.

"Одні віддають перевагу дуже ситні сніданки, інші — легкі. Хтось робить акцент на обід, а інші не можуть заснути без вечері. У всіх все по-різному. І я вам скажу ось що: їжте, що хочете, скільки хочете і коли хочете. Головне, щоб все це згоріло в русі! Я, наприклад, люблю снідати шоколадними мюслі з молоком або манною кашею з корицею", - порекомендував Григорій.

Нагадаємо, що відома українська актриса театру і кіно Руслана Писанка розповіла, як їй вдалося схуднути.