ru ua

Леонардо Ді Капріо не пустили на бродвейську виставу через незначне запізнення

Леонардо Ді Капріо не пустили на бродвейську виставу через незначне запізнення Фото: Леонардо Ді Капріо (instagram.com/leonardodicaprio)

Актор приїхав на 15 хвилин пізніше призначеного часу

Відомого голлівудського актора Леонардо Ді Капріо не пропустили на популярний бродвейську виставу через запізнення. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Повідомляється, що актор придбав квиток у VIP-ложу на виставу "A Doll's House, Part 2". Але контролер на вході не пропустив Ді Капріо з-за запізнення, незважаючи на його зоряний статус. В результаті йому довелося сісти на звичайне місце на балконі, вартість квитка становила 59 доларів.

Популярний актор анітрохи не засмутився і не став влаштовувати скандал, він спокійно пройшов на запропоноване йому місце, а в кінці вистави бурхливо аплодував разом з іншими глядачами.

Нагадаємо, Леонардо Ді Капріо виступив проти політики Трампа. Голлівудський актор неодноразово виступав проти глобального потепління і навіть зняв документальний фільм "Перед потопом", в якому демонструється, що чекає Землю, якщо не зупинити екологічну катастрофу.