ua en ru

Лідер гурту "Бумбокс" розповів, на яких умовах виступив би в Криму

Лідер гурту "Бумбокс" розповів, на яких умовах виступив би в Криму Фото: Гурт "Бумбокс" (РБК-Україна)

Український колектив запрошували з концертом на окупований РФ півострів

Гурт "Бумбокс" виступив б у Криму, якби перед цим звучав гімн України, а позаду музикантів висів національний прапор. Про це в інтерв'ю газеті "Сегодня" розповів фронтмен колективу Андрій Хливнюк.

"Нещодавно нас запрошували на два концерти. Один - в Сімферополі, а один - в Самарі. І ми погодилися в Криму виступити безкоштовно, але за умови, що перед нашим виступом прозвучить гімн України, а на заднику буде висіти український прапор. Ясна річ, організатори відмовилися", - сказав Хливнюк.

Гурт продовжують запрошувати в РФ, але музиканти вже давно озвучили свою позицію з цього приводу. Хоча сам Хливнюк зазначає, що не відчуває агресії по відношенню до росіян.

"Ми живемо в різних інформаційних просторах. Згадайте, якими ми були самі по відношенню до держави якихось 5 років тому. Ми не відчували себе частиною держави, людьми, від яких щось у ній залежить. Ми жили в паралельному світі. У Росії так само і зараз живуть люди, які не мають ніякого відношення до держави. Ніякої агресії я до цих людей не відчуваю. Вони знаходяться в іншому інформаційному просторі, не розуміють, як ми так можемо жити", - додав артист.

До речі, "Бумбокс" презентував другу версію кліпу "Голий король".