Лідер гурту O.Torvald Женя Галич розповів про проблеми з українськими квотами на радіо

Субота 11 лютого 2017 10:25
Лідер гурту O.Torvald Женя Галич розповів про проблеми з українськими квотами на радіо
Фото: Женя Галич, лідер групи O.Torvald (РБК-Україна)

Музикант зізнався, що його жахають неадекватні ремікси на його старі пісні

Проблема квот української музики в ефірі вітчизняних радіостанцій переросла з кількісної в якісну. Про це говорить соліст популярної української групи O. Torvald в інтерв'ю Styler.

"У нас, знаєте, яка зараз завдання? Не віднести свою музику на радіо, а замінити свою музику на радіо. Тобто ми зараз склали список з 12 україномовних треків, останніх років, які відповідають дійсності, тому, що відбувається з групою зараз. І ми їдемо на радіостанцію і питаємо: "що з О.Тorvald у вас в ротації?". Часто там грають пісні, починаючи з 2007 року і закінчуючи 2009. І все. У них більше музики нашої немає. А пісні 2007-2009 років не мають нічого спільного з тим, що ми робимо зараз", - каже фронтмен.

За словами Жені Галича, група часто чує власні пісні ще 2007 року, які за десять років після створення активно транслюються на радіостанціях.

"Ще я тепер чую на радіостанціях абсолютно неадекватні ремікси своїх же пісень, які раніше ніколи в житті не чув", - з жахом відзначив музикант.

У той же час, O.Torvald виступають за квотування, але в адекватному форматі.

"Квоти - добре, я за квотування. Але для того, щоб квотування адекватно працювало, потрібно програмним директорам радіостанцій, телеканалів, журналістам бути на чеку. Бути адекватними до того, що відбувається в українській музиці. Не можна перефарбувати всі паркани у жовто-синій колір і бути патріотом. Потрібно пишатися всім, що проводиться в твоїй країні", - вважає Галич.

До речі, соліст O.Torvald Женя Галич висловився про "чорні списки" артистів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся