ru ua

Лідер гурту ONUKA поділилася переживаннями перед виступом у фіналі Євробачення 2017

Лідер гурту ONUKA поділилася переживаннями перед виступом у фіналі Євробачення 2017 Фото: Гурт ONUKA (facebook.com/onuka.official)

Музиканти вважають за честь представляти українську музику на гранд-концерті конкурсу

Український електронний гурт ONUKA стане запрошеним гостем у фіналі Євробачення 2017 і виступить на сцені Міжнародного виставкого центру у Києві. Солістка Наталія Жижченко розповіла, що переживає щодо виступу, в якому працювати будуть із оркестром народних інструментів, повідомляє офіційний сайт конкурсу.

"Переживаю, але й присутнє передчуття ейфорії. Це, звичайно, величезна відповідальність… гігантська! Звісно, мені дуже страшно і я хвилююся. Але треба сконцентруватися саме на тому, щоб показати себе якнайкраще і найбільш достойно. І хоч ми і не представляємо Україну як конкурсанти, ми все ж представляємо українську музику. Готуються до виступу всі: і величезна наша команда, і Національний академічний оркестр народних інструментів України", - каже Наталія.

За її словами, гурт радий, що матимемо можливість виступити саме з НАОНІ.

"У них зібрано всі надзвичайні українські інструменти: трембіта, бугайліра, колісна, реля, цимбали, бандура, кобза – ну тобто все розмаїття української музики. Я виступаю тут як канал передачі цієї інформації, того, яка у нас різноманітна і барвиста українська культура. І це не просто якась шароварщина, це надзвичайні інструменти, які можуть читатися у сучасному світі", - говорить солістка.

ONUKA своїм виступом у фіналі ставить за мету показати Україну не проблемною, а дуже талановитою.

"Ми починаємо відлік нової України. Я хочу, щоб Україна перестала асоціюватися з країною третього світу, в якій війна, Чорнобиль та постійні проблеми. Я хочу, щоб Україна асоціювалася з нелімітованим талантом. У всіх сферах. Це так і є. Мені здається, що Україна – це джерело стількох талановитих людей, які просто розвивають всесвіт", - зазначила вона.

Нагадаємо, що фінал Євробачення 2017 відбудеться 13 травня, о 22.00. Україну представить рок-гурт O.Torvald із піснею "Time".

До речі, названі гонорари Джамали і Руслани за виступи на Євробаченні 2017.