ua en ru

Лідер гурту ONUKA розкрила свій секрет щастя (відео)

Лідер гурту ONUKA розкрила свій секрет щастя (відео) Фото: Наталія Жижченко (instagram.com/onukaofficial)

Ната Жижченко назвала три складових її щастя

Лідер популярного українського електронного гурту ONUKA Наталія Жижченко розкрила свої складові щастя. Співачка відверто розповіла про свій характер, про депресію та порятунок від неї, а також про свого дідуся, який навчив її грати на сопілці та виготовив її перший інструмент. Про це співачка розповіла в ефірі "Сніданок з 1+1".

Крім того, вона розповіла кілька цікавих фактів про себе.

"Я не ношу підборів, тому що це незручно. З дитинства я люблю кеди, і мені здавалося, що справжні жінки носять кеди", - зазначила вона.

Лідер гурту ONUKA розкрила свій секрет щастя (відео)

Фото: Ната Жижченко (facebook.com/onuka.official)

Вона також розкрила свою слабкість – смачна їжа. Зірка додала, що найбільше любить солоні огірки.

"Я колекціоную назви і слова... і ONUKA виникла саме так. ONUKA - це посвята моєму дідусеві Олександру Микитовичу Шльончику. Про нього говорили: кращий музикант серед майстрів, кращий майстер серед музикантів. Він зробив мені першу сопілку (сопілку) і навчив грати. Дідусь мене дуже сильно любив. Мені не вистачає його кожен день", - розповіла Жижченко.

"Я інтроверт, це точно. За життя я відмовчуюся дуже часто, тому що бережу слова для чогось більш важливого. Зловила себе на думці, що мені нормально жити зі своєю головою стало десь близько трьох років тому. Вперше за 12 років. І лікування від депресії було... Перемогти це все допоміг Євген (Філатов - ред.). Любов – це призначення людини на Землі", - зазначила 33-річна співачка.

Виконавиця назвала свої складові щастя.

"Це собака, погода якась класна – або сніг, або весняний вітер, або проливний дощ, і найближча людина у світі. Це три складових", - розповіла співачка.

Відео: Ната Жижченко (YouTube/Сніданок з 1+1)

До речі, ONUKA виступить на одному з наймасштабніших фестивалів Європи.

The Hardkiss: творчий шлях (відео: STYLER.rbc.ua)