ua en ru

Жити швидко, померти молодим: пішов з життя відомий репер

Жити швидко, померти молодим: пішов з життя відомий репер Lil Peep (фото: facebook.com/lilpeepmusic)

Виконавець дожив до 21 року і помер

У Нью-Йорку помер відомий репер Lil Peep (справжнє ім'я - Густав Ар). Про це у соціальних мережах повідомили його друзі та шанувальники.

За попередніми даними, причиною смерті 21-річного виконавця стало передозування наркотиків. На це, зокрема, натякнув у своєму діджей Bleep Bloop, який був близьким приятелем репера.

Жити швидко, померти молодим: пішов з життя відомий репер

Скріншот поста (twitter.com/bleepbloopbass)

Як пишуть американські ЗМІ, тіло Lil Peep було знайдено перед концертом в Тусоні в його особистому автобусі.

Друзі музиканта викликали швидку і поліцію, оскільки їм спершу здалося, що Густав ще живий. Проте прибулі на місце медики констатували смерть.

Деякі видання припускають, що причиною смерті артиста могло стати передозування підробленим заспокійливим засобом Xanax і опіоїдним аналгетиком фентанілом.

У дискографії Lil Peep три альбоми. Кліпи на пісні "Benz Truck", "White Wine", "Awful Things" і "The Way I See Things" набрали більше 10 млн переглядів на YouTube.

Відео з YouTube/Lil Peep

Відео з YouTube/Lil Peep

Густав Ар народився на Південному березі Лонг-Айленда 1 листопада 1996 року. Його мати має ірландське і німецьке походження, а батько - шведського походження.

Випустившись зі школи, він почав займатися комп'ютерними курсами і отримав диплом. Незабаром він почав займатися музикою і розміщувати треки на YouTube і SoundCloud.

Близько шести років не міг спілкуватися з людьми через розставання з дівчиною.

Музикант був відомий зловживанням наркотиками, особливо його залежністю від кокаїну і алпразоламом; цю тему він регулярно згадував у своїх текстах і повідомленнях в соціальних мережах.

Жити швидко, померти молодим: пішов з життя відомий репер

Lil Peep (фото: facebook.com/lilpeepmusic)

У серпні 2017 року в Twitter Густав оголосив себе як бісексуал.

На днях в Україні помер відомий актор.