ua ru

Лілія Подкопаєва розповіла, як їй живеться в США

Лілія Подкопаєва розповіла, як їй живеться в США Фото: Лілія Подкопаєва (facebook.com/lilia.podkopayeva)

Українська гімнастка вперше приїхала в Штати 20 років тому

Лілія Подкопаєва розповіла про своє життя в США. Гімнастка часто їздить в Штати і подовгу там перебуває разом з сім'єю. Зараз Подкопаєва живе в штаті Флорида в Тампі. Про це повідомляє Viva.

"Ми живемо в Штатах плюс-мінус шість-сім місяців в році, хоча буває по-різному. І так вже 20 років. Після Олімпіади в Атланті мене стали запрошувати на майстер-класи та мотиваційні лекції ділитися історіями успіху. Чим більше проводиш там часу, тим більше з'являється у мене пропозицій, тому мотаюся по всій країні. Але завжди повертаюся в Україну, бо тут мій дім, моя батьківщина", - сказала гімнастка.

alt

Фото: Лілія Подкопаєва (facebook.com/lilia.podkopayeva)

Лілія Подкопаєва також поділилася спогадами про те, як уперше приїхала в США, і розповіла, чим відрізняється Америка від України.

"Насправді все було складно. Американський стиль життя дуже відрізняється від нашого. Тут інший побут - все набагато легше і простіше, а до цього теж треба звикнути. Коли 20 років тому я вперше приїхала в Штати, важко було звикнути, що машина не розкіш, а засіб пересування. І якщо у великих містах, таких як Нью-Йорк і Чикаго, є метро і автобуси, а десь можна пройтися пішки, то в невеликих типу Тампи - тільки машина або велосипед. Це, звичайно, перший час напружувало", - зазначила спортсменка.

alt

Фото: Українська гімнастка Лілія Подкопаєва (facebook.com/lilia.podkopayeva)

"А банківська система тоді взагалі повалила мене в шок, тому що ми і близько не знали про такі речі, які тут вважалися звичайними: не треба йти в касу, а можна просто виписати чек, відправити, і все оплачувалося. В той час був дуже сильний контраст з Україною. Ось так я звикала поступово, потихеньку вчилася, розвивалася. Для мене побут став новим етапом життя", - додала Подкопаєва.

До речі, Приходько представила провокаційний кліп з лесбійськими сценами.