ua en ru

Лія Ахеджакова розповіла, чому не їздить з гастролями в Україну

Лія Ахеджакова розповіла, чому не їздить з гастролями в Україну Фото: Лія Ахеджакова (УНІАН)

У 2017 році артистка відвідувала Одеський кінофестиваль

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова, яка активно підтримує українців, розповіла, чому перестала приїжджати в нашу країну з гастролями. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Крим. Реалії".

"Я об'їздила всю Україну до того, як виявилося, що це - "наші вороги", - сказала Ахеджакова.

Легендарна артистка зізналася, що її звуть в Україну і дуже часто. На питання журналіста, чому ж актриса все-таки не приїжджає, вона відповіла:

"Ну, тому, що я не знаю, що це за собою потягне. Я тільки поїхала в Одесу на кінофестиваль. Мені було дуже цікаво, як живе цей світлий, веселий, чудовий місто, який навіть не назвеш Україною - це окрема країна, Одеса ...Мені було дуже цікаво, і я там з дивовижними людьми зустрілася. І, до речі, я там зустрілася з Женею Альбац, яка вирішила одна за кермом проїхати по всій Україні, щоб відповісти на Ваші запитання: "Як?", "Хто?", "Що?", "Чому?". І вона не боялася, ось така вона відважна журналістка. Але вона - звичайно, не просто журналістка, вона - незвичайна особистість", - розповіла Ахеджакова.

Народна артистка відзначила, що українська діаспора існує скрізь.

"Дуже важко російських людей переконати, що Україна - "наш ворог". Це дуже складно. Тому що тут українці скрізь, українські діаспори в кожному місті. І Україна проникла в нас і в серце, і душу, і шлунок, і мізки, і в очі. Куди ж подінешся? Це дуже складно все відрізати. Хоча в чомусь досягли успіху. Тому що якщо вбивати людей, то щось "відріжеш", - резюмувала актриса.

До речі, у Москві сумують про смерть Сталіна (відео).

Хайп-таксі #3: "Ваше ставлення до українських артистів, що працюють в Росії (фото: РБК-Україна)