ua ru

Loboda відіграла концерт у Сумах незважаючи на провокації

Loboda відіграла концерт у Сумах незважаючи на провокації Фото: Loboda відіграла концерт у Сумах (прес-служба)

Співачка назвала останній концерт кращим у своєму турі і зазначила, що такого енергетичного обміну з публікою не отримувала навіть на стадіонах

Світлана Лобода, незважаючи на провокації та спроби зірвати її виступ у Сумах, вийшла на сцену театру імені Щепкіна і відіграла кращий, за її словами, концерт в рамках туру "К черту любовь".

Зауважимо, що 31 жовтня до місцевої частини МНС надійшов дзвінок від невідомого, який повідомив, що замінував концертний зал за кілька хвилин до старту нового шоу Loboda в Сумах, коли більшість глядачів вже зайняли свої місця.

Всі люди, які знаходилися в будівлі театру були екстрено евакуйовані. Детальна перевірка приміщень зайняла близько півтори години. На вулиці йшов мокрий сніг, однак шанувальники артистки не розходилися.

При цьому менеджмент артистки відреагував миттєво і повідомив, що концерт у Сумах відбудеться в будь-якому випадку. Loboda стримала своє слово, і вийшла на сцену нехай і з затримкою в два години.

"Ви - мої олов'яні солдатики, мої бійці, ви мерзли і стояли за мене до останнього. Низький вам уклін! Це найкращий концерт в турі, я вас обожнюю", - звернулася до публіки співачка.

Раніше в Житомирі закликали бойкотувати виступ Світлани Лободи.