ru ua

Лобода поскаржилася російським журналістам на "бєспрєдєл" в Україні

Лобода поскаржилася російським журналістам на "бєспрєдєл" в Україні Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Співачка вирішила "ігнорувати" українців

Українська співачка Світлана Лобода поскаржилася російським журналістам, розповівши про "радикалів", "бандформування" і "бєспрєдєл" в Україні. Про це вона сказала в інтерв'ю виданню "Афіша".

Зокрема, артистка прокоментувала скасований концерт в Одесі.

"Сталося те, що сьогодні часто-густо стається в Україні. Купка радикалів прорвалася під стіни головного нічного клубу Одеси та з допомогою димових шашок, сльозогінного газу та інших небезпечних засобів зірвала концерт. Раніше ми намагалися щось доводити, десь навіть піддавали себе небезпеці, а тут ми вирішили - годі!" - розповіла співачка.

"Ми співаємо по всьому світу, наші пісні люблять і за океаном, в Америці, в Канаді, і навіть в Китаї. І поки в країні панує "бєспрєдєл" і бандформування дозволяють собі порушувати права громадян - ми не будемо вступати з ними ні в які діалоги. Ми будемо їх ігнорувати. Якщо для цього потрібно скасувати концерт у клубі - ми готові. Але зате завтра ми зберемо стадіон - це те, над чим ми сьогодні працюємо. Маленькі площадки нам більше не цікаві", - самовпевнено додала Лобода.

Раніше прихильник бойовиків "ДНР" запропонував Лободі виступити в окупованому Донецьку.