ua en ru

Лобода прокоментувала свою участь у телешоу "Орел і решка"

Лобода прокоментувала свою участь у телешоу "Орел і решка" Колаж РБК-Україна

Зірка підкреслила, що любить ризик

Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка виступає в Росії, прокоментувала свою участь у популярному тревел-шоу "Орел і решка". Про це повідомляє viva.ua.

Лобода каже, що, незважаючи на щільний графік, вона була щаслива приєднатися до такого ризикового і шалено цікавого експерименту.

"Незважаючи на цейтнот і шалену зайнятість на гастролях, я із задоволенням погодилася стати ведучою проекту "Орел і решка". По-перше, це культовий проект мого продюсера Нателлы Крапівіною і її команди Teen Spirit. По-друге, це така пригода, яка в житті повинен відчути кожен. Адже запланувати відпочинок і жити за сценарієм так просто. А ось якщо твоя доля в руках монетки – це дуже в дусі Лободи", - розповіла співачка.

Вона підкреслила, що любить ризик, а програма "Орел і Решка" – це справжній виклик самому собі.

Артистка також згадала про співпрацю зі своїм партнером по проекту Олександром Реввой.

"Моїм партнером став чоловік, якого я дуже люблю, мій великий друг Саша Ревва. Впевнена, новорічний випуск з нашою участю стане відмінним подарунком всім шанувальникам проекту. А далі... хто знає, які вас чекають сюрпризи. Нехай все вирішить орел і решка", - підсумовує Лобода.

Нагадаємо, що Світлана Лобода, скандали навколо якої не вщухають з-за її роботи в РФ, стала "Моделлю року" у Росії. Такий титул вона отримала на відомому конкурсі "Пісня року 2017".

Також повідомлялося, що режисер і співавтор популярного тревел-шоу "Орел і Решка" Євген Синельников запитав шанувальників, що вони думають про нових провідних Колі Серзі і Катерини Варнави.