ua en ru

Лободу, Ані Лорак і Ротару назвали окупантами

Лободу, Ані Лорак і Ротару назвали окупантами Фото: Українські зірки в РФ (Колаж РБК-Україна)

Російські пропагандисти прокоментували "засилля" українських зірок в РФ

У Росії відреагували на участь зірок з України в "Блакитному вогнику", який транслюватимуть у новорічну ніч на центральному телеканалі. Журналісти пропагандистського видання "Дні.ру" назвали українських артистів окупантами.

Лободу, Ані Лорак і Ротару назвали окупантами

Скріншот сайту dni.ru

Журналісти стверджують, що "більшість артистів спеціально приїхали з Незалежної на зйомки. І це найкраще свідчення того, що музика поза політикою". В той же час вони відзначають, що у новорічну ніч для росіян будуть виступати артисти, переважно з України.

Серед них – співачка Світлана Лобода, яка цього року отримала кілька головних музичних премій в РФ.

"На "вогнику" Першого каналу вона буде справжньою королевою. Співачка знімалася на пароплаві, що пливе по зимовій Москві-річці. За сценарієм вона ховається на плавзасобі від настирливих папараці", - стверджує видання.

Також, в Новий рік росіян будуть розважати Artik & Asti, "Гриби", Alekseev, Ані Лорак. Серед українок у святковому ефірі також будуть Віра Брежнєва і Ялинка.

З особливим сарказмом видання пише про Софію Ротару.

"Вона довго відмовлялася від виступів у Росії, але відкривати рот під фонограму на зйомках новорічних концертів приїжджала завжди. Восени артистка з рук співробітниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової отримала "золотий грамофон" і заспівала у Кремлі", - кажуть журналісти.

"Ходять чутки, що співачка веде переговори і про повноцінні гастролі по Росії. Співачку можна зрозуміти – пенсії в Україні невеликі, готельний бізнес в Криму особливого доходу не приносить. І виступ на новорічному концерті стане найкращою рекламою її майбутнім сольникам", - з сарказмом відзначили пропагандисти.

До речі, Приходько розкрила подробиці смертельних погроз на свою адресу.