ru ua

"Ломаченко у спідниці": дев'ятирічна дівчинка-боксер з України привела в захват соцмережі (відео)

"Ломаченко у спідниці": дев'ятирічна дівчинка-боксер з України привела в захват соцмережі (відео) Фото: Кіра Макогоненко (instagram.com/artmakogonenko)

Ролик про Кіру Макогоненко справив фурор

У мережі показали 9-річну Кіру Макогоненко з Харкова, яку називають боксером-вундеркіндом. Ролик, на якому відобразили тренування дівчинки, опублікували в Facebook Київської федерації боксу.

Відео з юною спортсменкою менше ніж за добу набрала понад 20 тис. переглядів та більше півтисячі захоплених коментарів, ставши хітом мережі.

Відео: Кіра Макогоненко (facebook.com/kievboxing)

"Дівчинка - молодець. Папа видно все своє, де недопрацював, у неї вирішив вкласти. А треба воно їй, чи не дуже - це час покаже. Особливо так ближче до повноліття... Там вже чітко і однозначно буде зрозуміло, це усвідомлений вибір, або нав'язане ззовні. А поки успіхів і досягнень. І Бог у поміч", - пише Олександр Кара.

"Ломаченко у спідниці": дев'ятирічна дівчинка-боксер з України привела в захват соцмережі (відео)

Фото: Кіра Макогоненко (instagram.com/artmakogonenko)

"Умничка. Удачі тобі. І головне без травм", - говорить Олег Рудко.

"Молодець! І тато, і доця. Головне, не загубити талант. А він є! Знадобляться в житті заняття боксом? Однозначно знадобляться! Головне не пускати на самоплив, не опускати руки", – пише Василик Малинко.

"Майбутня зірочка", - зазначив Nick Muroto.

"Умничка. Буде Ломаченко у спідниці", – пише Віталій Польський.

До речі, фільм "Кіборги" висунутий на "Оскар" від України.