ru ua

У Лондоні трюк Тома Круза над Темзою заблокував рух транспорту

У Лондоні трюк Тома Круза над Темзою заблокував рух транспорту Фото: Том Круз (instagram.com/tomcruiseofficial)

Актор пробігся по покриттю мосту над Темзою

У суботу, 13 січня, в Лондоні тимчасово зупинили рух транспорту на мосту Блекфрайарс через зйомки кіно. Про це повідомляє Associated Press.

У Лондоні проходять зйомки чергових епізодів гучного бойовика "Місія нездійсненна". Це кінокартина стане вже шостою за рахунком.

Для того, щоб зірка фільму та виконавець головної ролі Того Круз зміг виконати небезпечний трюк, довелося зупинити рух на мосту Блекфрайарс над Темзою.

На кілька годин було зупинено рух на самому мосту, прибрали всі річкові судна, а також попросили всіх людей покинути на час зйомок район.

Відомо, що поїзди продовжували курсувати в звичайному режимі через залізничну станцію Блекфайерс.

Трюк, який виконував Том Круз, полягав у тому, що актор повинен був перебратися з берега на берег по покриттю мосту, а потім кинутися через дах залізничного мосту. Саму сцену знімали з вертольота. Для ідеального виконання трюку, акторові знадобилося кілька дублів.

55-річний знаменитий актор Том Круз відомий тим, що всі трюки у фільмах виконує сам, без допомоги дублерів і каскадерів.

А нещодавно Том Круз розповів про свої незвичайні сідниці.

Актор спростував чутки про те, що він використовує накладні сідниці.

Актор Том Круз прокоментував фанатську теорію про те, що він знімався в накладних сідницях у фільмі "Операція "Валькірія"". Про це повідомляє портал Screen Rant. Про те, що сідниці актора виглядають неприродно в одному з кадрів картини, фанати заговорили ще в кінці серпня.

Сам Круз спростував цю інформацію: "Я не використовував ніяких протезів. Заради чого? Не уявляю". Актор також зазначив, що у всіх сценах з оголеними сідницями він грає сам і не використовує допомогу дублерів і комп'ютерну графіку.

Він сказав: "Це завжди я сам. Я показую себе у фільмах. Щоб ви знали".