ua en ru

У Лос-Анджелесі завершився восьмимісячний шлюборозлучний процес Джонні Деппа і Ембер Херд

У Лос-Анджелесі завершився восьмимісячний шлюборозлучний процес Джонні Деппа і Ембер Херд Фото: Депп і Херд на зорі шлюбу (natali.ua)

Джонні Депп офіційно розлучився з Ембер Херд, їй дісталися 7 мільйонів доларів

В суді Лос-Анджелеса завершився восьмимісячний шлюборозлучний процес голлівудських акторів Джонні Деппа і Ембер Херд. Про це повідомляє BBC.

Згідно з досягнутою на суді домовленості, Депп заплатить Херд сім мільйонів доларів – в т. ч. по мільйону в лютому, травні та серпні. Інше актор зобов'язаний виплатити до 1 листопада 2018 року.

За словами Херд, всі отримані від екс-чоловіка гроші вона передасть у благодійний фонд, залишивши собі лише двох собак і коня, а також автомобілі Range Rover 2015 року і Ford Mustang 1968 року.

Депп і Херд одружилися в лютому 2015 року, їх шлюб протримався лише 15 місяців, після закінчення яких Херд подала на розлучення. Приводом для розставання вона назвала "непримиренні розбіжності". Протягом шлюборозлучного процесу жовта преса писала як про рукоприкладство Деппа, так і про нетрадиційну орієнтацію Херд (у 2009 році її заарештували за побиття коханої Тасі Ван Рі).

До Ембер Херд Джонні Депп був одружений лише один раз – на художниці Лорі Еллісон, однак цей шлюб також протримався менше двох років. Найтривалішими відносинами актор може похвалитися лише зі співачкою Ванессою Параді, з якої він прожив 14 років. У Деппа і Параді є двоє дітей: дочка Лілі-Роуз і син Джек, однак пропозицію Ванессі актор так і не зробив.

Нагадаємо, напередодні Ембер Херд різко відповіла Джонні Деппу на його заяви про те, що вона гальмує шлюборозлучний процес.