"Мор в колективі": Лоза цинічно прокоментував смерть одного з учасників "Иванушки International"

Лоза цинічно прокоментував смерть одного з учасників "Иванушки International"
Фото: Юрій Лоза (facebook.com Юрій Лоза)

Співак вважає, що соліст групи не був талановитий

Одіозний російський музикант Юрій Лоза цинічно висловився про смерть одного з учасників групи "Іванушки International" Олега Яковлєва. Про це повідомляє "Известия".

"щось у них якийсь мор на колективі. Другий соліст йде. Знаю кілька прикладів, коли естрадні артисти байдуже ставилися до свого здоров'я. Сашка Барикін — та ж сама ситуація. Йому сказали лежати, він поїхав на гастролі. Потрібно думати головою трохи, не буває залізних людей. Женька Білоусов — йому теж говорили, стеж за собою, бережи здоров'я, лікарі сказали. Весь час ми сподіваємося на авось. Шкода, коли люди ні з того ні з сього, на рівному місці самі собі наживають такі проблеми", — заявив Лоза.

Також Лоза сказав, що колектив абсолютно бездарний.

Виконавець заявив, що вони абсолютно бездарні.

"Для мене питання творчості пов'язаний з тим, що людина-то сотворив. Матвієнко для них творив, Шаганов для них творив. Вони виконавці. Всі троє завжди були абсолютно бездарні в питанні творчості. Це просто нормальні хлопці, гарні. Я до нього дуже добре ставлюся. Але не треба їх до творчості домішувати. Їм ставили номери, писали пісні, підбирали за типажами. І Яковлєва підбирали за типажами. Він пішов, але тим не менше треба розуміти, що сам по собі він був потрібний як типаж. Давайте будемо відверті, що він написав? Що він створив? Попався потрібній людині в потрібний час. Майнула обличчям, і згодилося. Це не означає, що він щось велике зробив. Він народився — все", — резюмував співак.

Як раніше писав Styler, помер соліст групи "Іванушки International".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся