ua en ru

Улюблениця Бадоєва представила альбом з чуттєвими піснями українською мовою

Улюблениця Бадоєва представила альбом з чуттєвими піснями українською мовою Фото: Співачка TAYANNA (прес-служба)

Над прем'єрою співачка працювала протягом року

Українська співачка TAYANNA презентувала альбом нової української поп-музики.

"Тримай мене" - друга робота, створена в тандемі TAYANNA з продюсером Аланом Бадоєвим.

Альбом об'єднав у собі сім україномовних треків, шість з яких видаються вперше. Поряд з новими роботами в альбом увійшов раніше презентований трек "Шкода".

Нагадаємо, відеокліп на лід-сингл альбому через кілька годин після прем'єри вийшов на перше місце трендів українського YouTube і вже налічує більше 1 млн. переглядів.

Відео: TAYANNA "Шкода" (Youtube.com/user/TatianaReshetnyak)

Голос Таянни - відображення культурного колориту України. У "Тримай мене" співачка розширює свої музичні горизонти і гармонійно поєднує різні жанри. У платівці вживаються фолькові теми, симфонічний оркестр, танцювальна музика, фанк і віртуозні вокальні партії співачки.

Над альбомом нової української поп-музики TAYANNA працювала спільно з кращими саундпродюсерами і аранжувальниками країни: Віталій Телезін, ROZHDEN, Юрій Шепета, Сергій Ребрик - кожен з них привніс своє звучання авторських треків співачки.

"Кожна пісня як новий день, нове дихання, зі своїми барвами і дзеркальним відображенням мого внутрішнього стану", - прокоментувала TAYANNA.

В альбомі "Тримай мене" немає мінорній атмосфери - всі пісні світлі і життєрадісні, а також дуже чуттєві.

До речі, в Москві відбулася презентація нового альбому української співачки Анни Сєдокової, яка продовжує виступати в Росії і після військової агресії на Донбасі і анексії Криму. На закритій вечірці 16 листопада зібралися тільки найближчі друзі та колеги зірки.

Новий альбом назвали "На волі". На його презентацію прийшли соліст групи M'BAND Анатолій Цой, актриса Наталя Рудова, дизайнер Вікторія Десятникова.