ua en ru

"Кохаю тебе": чоловік Джамали зворушливо привітав її з днем народження

"Кохаю тебе": чоловік Джамали зворушливо привітав її з днем народження Фото: Джамала і Бекир Сулейманов (instagram.com/s_bekir)

Бекир Сулейманов пообіцяв дружині, що все найцікавіше попереду

Відома українська співачка, переможниця Євробачення 2016 Джамала святкує в понеділок, 27 серпня свій 35-й день народження. Українську зірку вітають друзі, рідні і Президент України. Але саме ніжне та зворушливе привітання написав чоловік співачки Бекир Сулейманов на своїй сторінці в Instagram.

Бекір опублікував в соціальній мережі спільну фотографію, де він разом з дружиною та їх новонародженим сином Еміром-Рахманом. У підписі до фото чоловік Джамали зазначив, що вони з сином – найвідданіші шанувальники і в майбутньому ця кількість буде зростати.

"Тільки дві моїх найулюбленіших людини могли все підлаштувати так, щоб святкувати день народження в один день, моя команда, ви самі круті! Любов моя, знай, що вже є цілих два пацана, які будуть завжди поруч і не дадуть тобі спокійно повалятися з ранку - твої найвідданіші фани! І наше кількість, дай Бог, буде тільки зростати. Будь-який виклик для нас - це не більше, ніж цікава задачка. Все найцікавіше ще попереду! Люблю тебе!" – так підписав знімок Бекир Сулейманов.

"Кохаю тебе": чоловік Джамали зворушливо привітав її з днем народження

Скріншот фото (instagram.com/s_bekir)

Друзі і фанати Джамали приєдналися до цих привітань, а сама співачка відповіла чоловікові, що дуже його любить.

"Кохаю тебе": чоловік Джамали зворушливо привітав її з днем народження"Кохаю тебе": чоловік Джамали зворушливо привітав її з днем народження

Скріншот коментарів (instagram.com/s_bekir)

До речі, раніше ми розповідали, про що мріє популярна українська співачка Джамала.

"Я хочу створити таку музику, яка буде передаватися з покоління в покоління. Музику, яка залишиться в людях, яку люди пронесуть через своє життя. І неважливо, чи отримає вона чи ні якісь престижні нагороди, займе високі рядки в чартах чи ні", - зазначила зірка.

Відео: РБК-Україна