ua en ru

Любов сильніше долі: група KAZKA представила перший альбом

Любов сильніше долі: група KAZKA представила перший альбом KAZKA (фото: прес-служба)

Альбом отримав назву KARMA

Шанувальники української групи KAZKA дочекалися реліз дебютного альбому колективу під назвою KARMA.

Про нього учасники гурту кажуть так:

"Звичайно, тільки ми вирішуємо, як складуться наші долі. Але все, що має статися – станеться. Життя випробовує тебе на міцність безліч разів, б'є боляче, а вчить жорстко. Але всі пісні будуть написані і почуті. Всі твої люди не відведуть очей, торкнуться серця, залишаться назавжди. Не сумнівайся ні хвилини, чи це твій шлях, хай як би він ні був тернистий. Ти знайдеш відповіді, переможеш, дійдеш. Пам'ятай, ти прийшов у цей світ, щоб бути закоханим і в кінці щасливим. Така твоя карма".

Відео: дебютна платівка гурту (YouTube/KAZKA)

"KARMA – це квиток у кінотеатр на захоплюючий фільм про кохання. Прослухати альбом повністю – як подивитися це кіно, зануритися у справжню романтичну драму і впізнати себе у головній героїні. Кожна пісня – невигадана історія, тонка і відкрита, чесна і захоплююча. В кожній історії – правда, помножена на почуття. У кожній ти пізнаєш себе, тому що KAZKA не боїться відверто говорити про сьогодення", - значиться в описі альбому.

В альбомі десять пісень: три вже відомі – "Свята", "Чудеса", "Сама", переспів пісні "Мовчати" гурту Скрябін та Ірини Білик і шість нових композицій.

Послухати нові пісні групи наживо можна буде на презентації дебютного альбому 1 червня в київському клубі ATLAS.

Нагадаємо, гурт "Друга Ріка" випустила "секретний" кліп. Це екранізація особистої історії Валерія Харчишина.

Відео: video.rbc.ua