ru ua

Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)

Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео) Макс Барських зі своїм батьком (фото: прес-служба/Олена Гаджилова)

Проект "Февраль", режисерами якого виступили Алан Бадоєв і Стас Морозов, став справжньою несподіванкою для шанувальників Макса Барських

Макс Барських представив документальний пластичний етюд про стосунки з батьком. Робота "Лютий" відкриває артиста з цілком іншого боку: стали зрозумілі ноти характеру Барських, а також те, що виховало в ньому таку закриту і одночасно чуттєву людину.

"Лютий" - це особиста історія артиста про затяжну зиму між двома людьми - батьком і сином, це повість про відстань довжиною в 16 років. Щоб подолати цю відстань, необхідно бути чесним, усвідомлювати, що любиш всупереч усьому.

Зйомки документального пластичного етюду проходили під час роботи над відеоматеріалом на пісню "Лютий", який Барських показав в однойменному номері свого шоу в Палаці спорту: дія в кадрі розгортається в реальному часі і відбувається у форматі "тут і зараз".

Спеціально для цього на знімальний майданчик був запрошений батько Макса Барських, з яким співак не спілкувався з 11 років: артист виріс у сім'ї, де діти знали тільки любов матері.

Відео: Макс Барських — Февраль (YouTube/Max Barskih)

"В перші хвилини зустрічі Макс зробив батькові чай і ввів його в курс справи - показав, як працювати на камеру, - розповідає Бадоєв. - Все розвивалося природно і спонтанно".

Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)

Фото: Макс Барських з батьком і Алан Бадоєв (прес-служба)

"Я імпровізував, відштовхуючись від двох героїв, постійно ускладнюючи їм завдання, зближуючи їх. І в якийсь момент в павільйоні сталася магія - на перший план вийшли емоції. Не помітити їх було неможливо: вся група, затамувавши подих, спостерігала за тим, як двом рідним людям було складно довіритися і зробити перший крок один до одного", - ділиться враженнями Алан.

У цей момент і було записано інтерв'ю, яке розкрило всю глибину почуттів і переживань Макса Барських. За 10 років творчої кар'єри артиста глядач вперше побачить його сльози, а на обличчі – дитячу розгубленість і біль.

Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)Макс Барських розповів про стосунки з батьком (відео)

Фото: Макс Барських з батьком (прес-служба/Олена Гаджилова)

"Ми зняли дуже особисту історію, - коментує Макс. - Вона схожа на історії інших сімей. Такі випадки трапляються часто і вважаються нормою, але все ж вони дуже ранять. Мені б хотілося, щоб після перегляду глядач міг дати другий шанс і собі і тому, з ким давно не було зв'язку".

Документальний пластичний етюд "Февраль" став переломним у відносинах Барських та його батька, а відверте інтерв'ю допомогло розібратися у власних почуттях.

Нагадаємо, Макс Барських визнаний кращим співаком року за версією музичної премії M1 Music Awards 2017.