ua en ru

"Маленька україночка": Лілія Ребрик поділилася милим фото дочки

"Маленька україночка": Лілія Ребрик поділилася милим фото дочки Фото: Лілія Ребрик з донькою Діаною (facebook.com/Телеканал Україна)

Діана Дика позує в українському національному костюмі

Українська телеведуча і акторка Лілія Ребрик, яка нещодавно приєдналася до команди ведучих каналу "Україна", вирішила поділиться зі своїми підпищиками сімейним фото. Так, знаменитість опублікувала у своєму Instagram зворушливий знімок, на якому її дочка Діана позує в українській вишиванці, з віночком і короваєм у руках.

Варто відзначити, що такий патріотичний наряд для Діани обрали у зв'язку зі "Святом осені", який пройшов в дитячому саду.

"Україночка) Свято осені в садку", - підписала фото Ребрик.

"Маленька україночка": Лілія Ребрик поділилася милим фото дочкиСкріншот поста аккаунта instagram.com/liliya_rebryk

Шанувальники ведучої активно прокоментували фотографію і "обсипали" дочку компліментами: "Яка гарна україночка", "Красуня, на тебе схожа", "Яка мила дівчинка", "Папина копія", "Боже мій, яка гарна і справжня українка Діаночка".

До речі, доньці Лілії Ребрик і танцюриста Андрія Дикого Діані зараз чотири роки. Дівчинка росте дуже талановитою і тішить зіркову маму своїми творчими успіхами.

Нагадаємо, Лілія Ребрик стала ведучою "Ранку з Україною". Як зізналася Ребрик, робота в ранковій програмі - це новий важливий етап у її житті.