ua en ru

"Малороси, сало їмо": Ахеджакової різко відповіли за образи українського Мінкульту

"Малороси, сало їмо": Ахеджакової різко відповіли за образи українського Мінкульту Фото: Лія Ахеджакова (youtube.com etvnet kinozal)

Слова актриси викликали неоднозначну реакцію

Відома радянська актриса Лія Ахеджакова, яка в свій час активно підтримувала Україну, розкритикувала дії українських чиновників з-за своєї колеги. Ахеджакова назвала чиновників українського Мінкульту ідіотами і дурнями через рішення внести її колегу Алісу Фрейндліх у так званий "чорний список". У свою чергу, в Україні вже прокоментував такі заява актриси заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький. Про це передає "Обозреватель".

Голобуцький вважає, що Ахеджаковій, мабуть, зайнятися нічим.

"Знову вони лізуть з повчаннями. Ахеджакової, мабуть, зайнятися нічим. До неї навіть не дійшло, що забороняють їх не "помсти", а тому, що вони тупо порушують наші закони", - сказав Олексій.

За його словами, цей інцидент - звичайна формальність, привчає до адекватної поведінки: "порушив - покарали".

"Але ж для них це - "українські (недо)закони". Ми ж так, малороси, у нас же все несерйозно. Сало їмо і в шаровари сморкаемся. Не те, що ці світочі культури", - різко відповів Голобуцький.

Нагадаємо, що відомі радянські та російські актори Олег Басилашвілі і Лія Ахеджакова прокоментували потрапляння своєї колеги Аліси Фрейндліх, яка в 2016 році підтримала анексію Криму, в "чорний список" Мінкульту.