ru ua

Мамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршем

Мамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршем Фото: Маша Єфросиніна (РБК-Україна)

Телеведуча з акторською майстерністю зачитала його на камеру

Відома українська телеведуча і акторка Маша Єфросиніна прочитала кумедний вірш про мам. Відео з авторським твором Єфросиніна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Мама хоче спати. Втомилася.

Дуже-дуже потрібно їй

Загорнутися в ковдру

І забутися скоріше", - такими словами починається кумедний вірш Марійки Ефросиной про матерів.

Шанувальники прийшли в захват від вірша про мам і поспівчували телеведучій, а деякі фанати так вразились, що запропонували Маші свою допомогу.

Мамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршемМамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршемМамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршемМамі хочеться на море: Маша Єфросиніна вразила мережу авторським віршем

Скріншот коментарів (instagram.com/mashaefrosinina)

Нагадаємо, Маша Єфросиніна не тільки відома телеведуча і почесний посол ООН, а ще і мама двох дітей. Іноді зірка публікує на сторінках свого блогу авторські вірші, присвячені життєвим темами.

Крім того, телеведуча обов'язково додає у свої твори частку гумору та артистичне виконання. І це нікого не може залишити байдужим.

До речі, нещодавно ми писали про те, що спортивна Маша Єфросиніна захопила мережу підтягнутою фігурою.

Популярна телеведуча і активістка Маша Єфросиніна похвалилася перед своїми шанувальниками підтягнутою спортивною фігурою. При цьому провідна позує в чорній спідниці і облягаючому гольфі.

А також ми повідомляли про те, як Єфросиніна відреагувала на критику після шоу "Танці з зірками".

Відео: РБК-Україна