ua en ru

Марія Максакова розповіла, якою мовою розмовляють з сином Вороненкова в Києві

Марія Максакова розповіла, якою мовою розмовляють з сином Вороненкова в Києві Фото: Марія Максакова з сином (facebook.com/yan.dobronosov)

Знаменитість стверджує, що з сином Ванею говорять українською мовою

Оперна співачка Марія Максакова, яка живе в Києві, зізналася, що з її маленьким сином від Дениса Вороненкова усі розмовляють українською мовою. Про це артистка розповіла в інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя".

Також співачка підтвердила, що няня півторарічного хлопчика - українка.

"В садок я його ще не віддала, мені здається, просто ще трошки зарано. Йому всього півтора року. Няня у нього - українка", - розповіла Максакова.

Відео: Інтерв'ю Марії Максаковою для "Світського життя" (1plus1.ua/svitske-zhittya)

Зазначимо, що синові Марії Максаковою і Дениса Вороненкова Івану було дев'ять місяців, коли родина виїхала з Москви до Києва.

Крім того, російська оперна діва виступила на Віденському балу в КМДА.

"Для мене велика честь представляти Україну на такому високому рівні. Тому, я говорю по-німецьки, це моя друга рідна мова. Тому я буду рада, якщо в тому числі, посприяю зближення з нашими австрійськими партнерами", - підкреслила Марія Максакова.

Тим часом Максакова прокоментувала чутки про особисте життя вбитого чоловіка. Співачка спростувала інформацію про те, що її чоловік Денис Вороненков мав коханку. Артистка заявила, що це маячня і їй просто смішно, але й сумно, тому що люди вірять в те, що відбувається на передачі Дмитра Шепелєва.

Нагадаємо, що на передачу з Шепелєвим запросили дівчину, яка заявила, що мала інтимні стосунки з чоловіком Марії Максаковою Денисом Вороненковым. Найцікавіше, що поліграф в програмі показав, ніби слова дівчини правдиві майже у всьому.