ru ua

Майкл Дуглас про всяк випадок спростував звинувачення в сексуальних домаганнях

Майкл Дуглас про всяк випадок спростував звинувачення в сексуальних домаганнях Фото: Кадр з фільму "Людина-мураха"

Актор дізнався про майбутні звинуваченнях заздалегідь

Американський кіноактор і продюсер Майкл Дуглас здивував громадськість і заздалегідь дізнався, що The Hollywood Reporter і Variety збираються опублікувати інформацію про звинувачення актора в сексуальному насильстві, якою поділилася її колишня співробітниця. Так, артист передчасно спростував всі звинувачення в інтерв'ю Deadline.

"Прямо перед святами я отримав повідомлення від свого адвоката про те, що The Hollywood Reporter збирається опублікувати історію про жінку, яка працювала на мене приблизно 32 роки тому. Вона стверджує, що я 1) використовував в її присутності нецензурну лексику - не в її адресу , але тим не менш, 2) дозволяв собі непристойні розмови по телефону з друзями в її присутності. Згодом я її звільнив, але 3) вона стверджує, що я "закрив їй шлях" в індустрію і зробив так, щоб вона не змогла отримати іншу роботу. І, нарешті, 4) вона стверджує, що я перед нею мастурбував", - розповів Дуглас.

Актор зазначив, що не очікував від цієї жінки таких звинувачень, оскільки вважав її вихованою і інтелігентною. Він вибачився за нецензурну лексику в її присутності, але всі інші звинувачення назвав брехнею. "Найболючіше - це проходити через щось подібне разом з дружиною і дітьми. Мої діти дуже засмучені - адже їм потрібно ходити в школу, кожен день побоюючись того, що з'явиться якась стаття, в якій мене звинувачують в сексуальних домаганнях", - підкреслив артист.