ua en ru

"Машина часу" дасть два концерти в Києві

"Машина часу" дасть два концерти в Києві Фото: "Машина часу"

21 і 22 жовтня столицю України чекає подвійний удар від легенди

21 і 22 жовтня в Палаці Україна в Києві виступить легендарна група "Машина часу". На концерті прозвучать головні хіти, широко улюблені глядачам різних поколінь, а також композиції з нового альбому.

Більше трьох років тому "Машина часу" вже радувала своїх українських шанувальників концертами. В Україні в оновленому складі група останній раз виступала в 2012 році на Майдані в Києві. Цієї осені "Машина часу" повертається з бронебійним набором хітів за все 47 років існування колективу і, звичайно ж, новими композиціями з останнього альбому "Ви".

"Машина Часу" – це ціла епоха музичної культури. 47 років тому вони грали тільки англомовні пісні і любили робити кавери на The Beatles. Сьогодні це видатна команда, яка постійно творить, але зберігає свою глибину і фірмовий стиль.

"Машина часу" знаходиться на піку популярності ось уже п'яте десятиріччя, а це – неймовірно висока планка, до якої дотягують у своєму творчому житті небагато. Навесні цього року музиканти вже успішно презентували новий студійний альбом "Ви", а на початку жовтня порадували шанувальників новим душевним відео до пісні "Одного разу".

Концерт у Києві пройде в рамках українського туру. Слідом ідуть виступу в Одесі, Харкові і Дніпропетровську. Українські глядачі почують пісні з останнього альбому «Ви» і класику за все 47 років існування групи.