ua en ru

Меланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін Кеннеді

Меланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін Кеннеді Фото: Жаклін Кеннеді і Меланія Трамп

Перша леді США з'явилася в одязі від Ralph Lauren

У п'ятницю 20 січня відбулася інавгурація 45-го президента США Дональда Трампа. Разом з ним на урочистому заході була присутня його дружина Меланія Трамп.

Образ Першої леді США відразу ж став приводом для дискусій в соціальних мережах. Так як на інавгурацію 46-річна Меланія Трамп прийшла в блакитному вбранні від дизайнера Ральфа Лорена, повідомляє CNN.

Меланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін Кеннеді

Користувачі соцмереж відзначили, що наряд Трамп повторює відомий образ Жаклін Кеннеді, яка була одягнена на інавгурації Джона Кеннеді в 1961 році.

Наголошується, що навіть рукавички були такими ж, як і у дружини 35-го президента США. При цьому для завершення образу не вистачало лише головного убору.

Меланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін Кеннеді

Представники бренду Ralph Lauren від коментарів з приводу обраного наряду Меланії Трамп відмовилися. Адже відомо, що дана компанія створила багато костюмів для суперниці республіканця на президентських виборах Хілларі Клінтон.

При цьому дана колекція одягу від Ralph Lauren є найдорожчою в бренд.

При цьому думку користувачів мережі розділилося з приводу зовнішнього вигляду Мельньи Трамп. Одні жартували, що вона просто "вкрала" образ у Жаклін Кеннеді. Інші захоплювалися нової Першої леді США.

Меланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін КеннедіМеланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін КеннедіМеланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін КеннедіМеланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін КеннедіМеланія Трамп "скопіювала" легендарний наряд Жаклін КеннедіРаніше Меланія Трамп одягла на урочисту вечерю в честь інавгурації золоте плаття.