ru ua

Мелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у Києві

Мелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у Києві Фото: Рок-гурт KARNА представив новий альбом “Гуцул-метал” (Дмитро Івашков, Олександр Шишко)

У столиці вперше звучав “Гуцул-метал”: гурт KARNA презентував новий альбом

13 грудня у клубі Sentrum рок-гурт KARNА представив новий альбом “Гуцул-метал”. Група зіграла велику програму у 22 пісні, зібравши повну залу.

KARNА змішала прикарпатські мотиви з рок-музикою, а карпатський аркан - із сучасним слемом. Традиційно в середині концерту команда закликала глядачів до “метал-аркану”. Під час звучання треку під назвою “Дідько” гітарист Влад Ярун спустився зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, зайшов у центр кола з людей – “карпатського аркану”, а в кульмінаційний момент пісні почався шалений слем.

Як це було – дивіться на фото.

Мелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у Києві

Фото: Гурт KARNA презентував новий альбом (Дмитро Івашков, Олександр Шишко)

Влад Ярун, гітарист, засновник гурту KARNA:

“Ми презентуємо “Гуцул-метал”- перший за сім років наш альбом. Ми вклались в нього всіма своїми мізками та натхненням. Він звучить так, як ми відчуваємо - сучасний західний саунд і наші фольклорні мелодії. На обкладинці альбому зображенний залізний дроворуб із казки про країну Оз. Цим ми хотіли показати поєднання західної культури з українською гуцульською. Так само як наш метал-аркан - це поєднання circle pit (слем), який виконують фани важкої музики на музичних фестивалях, з українським арканом”.

Мелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіФото: Гурт KARNA презентував новий альбом (Дмитро Івашков, Олександр Шишко)

Концерт у Києві - другий в турі, де KARNA наживо представила новий альбом “Гуцул-метал”, реліз якого відбувся в листопаді 2017-го. Перший концерт туру музиканти зіграли у Львові. Далі - Київ, Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.

Історія KARNA:

KARNA - гурт з з 20-річною історією, власним звучанням та стилем, який назвали “гуцул-метал”. Гурт створили у 1997-му році в Івано-Франківську. Перший альбом “Летимо” видали у 2003, другий “KARNA” - у 2010-му. Саме цей альбом увійшов до топ-100 альбомів часів української незалежності за версією Karabas Live.

У період між виходом альбомів музиканти грали концерти в Україні та за її межами, ініціювали перший івано-франківський фестиваль "Рок-Вибух".

Мелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у КиєвіМелодії з Карпат: гурт KARNA вразив фанів грандіозним живим виступом у Києві

Фото: Гурт KARNA презентував новий альбом (Дмитро Івашков, Олександр Шишко)

У 2010-му гітарист Влад Ярун заявив про розпуск колективу. У 2013-му KARNA відновила роботу, і почала працювати з новим вокалістом Олексієм Шманьовим. Тоді ж визначили свою стилістичну концепцію - “гуцул-метал”.

У червні 2014-го вийшов перший сингл в оновленому складі - “За тебе кров моя”. Перший відеокліп відродженого гурту на пісню “Маленька” вийшов у 2016-му, а за ним у 2017-му - “Party на Прикарпатті”. Кліп зібрав уже понад 640 тисяч переглядів.

У листопаді 2017 команда презентувала альбом “Гуцул - метал”, до якого увійшло дев’ять пісень.