ua en ru

MELOVIN розповів, що з ним сталося на вечірці Євробачення в Амстердамі

MELOVIN розповів, що з ним сталося на вечірці Євробачення в Амстердамі Фото: MELOVIN (РБК-Україна)

На концерт прийшли кілька тисяч людей

Учасник від України на конкурс " Євробачення 2018 артист MELOVIN розповів про свою поїздку в Амстердам, де пройшов промо-концерт перед музичним змаганням в Лісабоні. Про це повідомляється на сайті СТБ,

Виконавець розповів, що був здивований, що його фанати в Амстердамі прийшли на виступ у кольорових лінзах.

"У Амстердам я їздив на промо-вечірку Євробачення. Атмосфера була дуже дружньою, всі підходили один до одного, знайомилися. Як тільки ми під'їхали до локації, на вході було багато фанів, деякі прийшли в лінзах (чому я дуже був здивований) і в футболках з прапором України, ми фотографувалися, спілкувалися", – розповів співак.

MELOVIN розповів, що з ним сталося на вечірці Євробачення в АмстердаміФото: Наш артист в Амстердамі (instagram.com/melovin_official)

На коцерт прийшло близько п'яти тисяч чоловік.

"Публіка прийняла мене дуже круто! Вони співали разом зі мною, танцювали і розчинялися в музиці. Я був вражений, коли побачив близько 4500 людей. Аж розхвилювався: я-то думав, що буде не більше тисячі", – сказав артист.

Також виконавець зізнався, що просто закохався в це місто.

"Я встиг закохатися в Амстердам! Мені сподобалася їхня архітектура, люди і спосіб життя. Особливою любов'ю став велосипед. У них це головний вид транспорту. До того ж з допомогою нього я встиг розглянути це місто з різних ракурсів, перейнятися атмосферою і просто закохатися», – розповів MELOVIN.

Нагадаємо, що MELOVIN з піснею "Under The Ladder" представить Україну у другому півфіналі Євробачення 2018.