ru ua

MELOVIN розповів, кого вважає найкрасивішою жінкою в світі

MELOVIN розповів, кого вважає найкрасивішою жінкою в світі Фото: MELOVIN (Віталій Носач, РБК-Україна)

"Краса - поняття цілісне"

Відомий виконавець, який буде представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018 MELOVIN розповів про те, кого він вважає найкрасивішою жінкою в світі. Про свої думки на рахунок жіночої краси MELOVIN поділився в інтерв'ю виданню VIVA.

Відомий співак, переможець нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2018, MELOVIN зараз зайнятий підготовкою до конкурсу. Відомо, що MELOVIN зняв кліп на пісню Under The Ladder, в якому взяла участь "І Міс Україна Всесвіт-2016", популярна модель Юлія Гершун.

Після зйомок журналісти зацікавилися особистим життям співака і почали з'ясовувати, кого MELOVIN вважає найкрасивішою жінкою на світі.

За словами співака, Юлія Гершун просто підійшла на роль у кліпі, так як дуже добре виглядає в кадрі. Крім того, у дівчини є акторські здібності і вона зрозуміла ідею кліпу.

На питання, кого ж MELOVIN вважає найкрасивішою жінкою, співак назвав ім'я своєї матері.

"Можливо, я вас здивую, але найкрасивіша жінка для мене - це моя мама. А якщо говорити в цілому, то я глибоко переконаний, що краса - це не тільки те, що можна побачити, а також те, що відчуваєш. Говорити про красу, маючи на увазі тільки зовнішні дані, для мене неправильно. Я вважаю, що краса - поняття цілісне, і вона, насамперед, керується зсередини", - заявив Melovin.

Відео: Under The Ladder (YouTube/MELOVIN)

До речі, Melovin розповів, чим дивуватиме на конкурсі.

Представник України на Євробаченні 2018 Melovin розповів, чим дивуватиме на пісенному конкурсі.

"Я не звик говорити про виступ, як про якийсь розрив на сцені. Звичайно, багато хто намагається зробити шоу з допомогою яскравих постановок, світла, диму на сцені. Але часто надлишок спецефектів затуляє самого виконавця і його пісню", - сказав він.

Рекомендуємо подивитись: MELOVIN. Шлях до перемоги.

video.rbc.ua