ua en ru

"Менше будуть їздити": Приходько прокоментувала позбавлення українських нагород Кобзона

"Менше будуть їздити": Приходько прокоментувала позбавлення українських нагород Кобзона Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Співачка запропонувала карати спочатку українських артистів, які виступають в РФ

Співачка Анастасія Приходько прокоментувала позбавлення українських нагород співака Йосипа Кобзона. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами співачки, у нашій країні вистачає і своїх зрадників", яких варто було б позбавити почесних звань.

"Все розумію, але дивно - чого першим то Кобзон? У нас тут своїх зрадників вистачає. Давайте спочатку розбиратися, так би мовити, з "нашими", а потім з тими", - написала Приходько.

Також Настя відразу запропонувала план дій, що робити з українськими артистами, які виступають в РФ і на окупованих Росією територіях.

"Пропоную: почнемо позбавляти звань тут, тоді і менше їздити будуть! За концерти в РФ і на території Криму позбавляємо права на виступи у своїй державі, зі зняттям всіх нагород! І виступи на ТБ і радіо! Тому що у нас йде війна і ми, українці, не можемо бити поклони в Кремлі ніяк. Співаючи в тому числі!" - зазначила артистка.

"Менше будуть їздити": Приходько прокоментувала позбавлення українських нагород Кобзона

Скріншот поста (facebook.com/Анастасія Костянтинівна)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на таку пропозицію Анастасії.

"Менше будуть їздити": Приходько прокоментувала позбавлення українських нагород Кобзона

Скріншот коментарів (facebook.com/Анастасія Костянтинівна)

Раніше російський співак, народний артист СРСР Йосип Кобзон, який підтримував бойовиків "ДНР-ЛНР" на Донбасі, був позбавлений Україною всіх державних нагород. Кобзон вже прокомментировал своє позбавлення державних нагород.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну