ua en ru

"Мене це так ранить": Лія Ахеджакова розповіла про "кримнашистів" та Донбас

"Мене це так ранить": Лія Ахеджакова розповіла про "кримнашистів" та Донбас Фото: Лія Ахеджакова (Гіманов Олександр/УНІАН)

Легендарна актриса поділилася спогадами

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова, яка активно підтримує українців, розповіла про своє ставлення до півострова Криму і Донбасу. Своїми спогадами вона поділилася в інтерв'ю "Крим.Реалії".

"Крим? обожнюю. Я все своє дитинство там бувала. У моєї мами був туберкульоз, і вона там лікувалася багаторазово. І я знімалася там", - розповіла Ахеджакова.

Також актриса розповіла, що думає про тих людей, які засуджені за сепаратизм за те, що вважали Крим українським.

"Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якусь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом звіріють: "Крим наш! Наш російський Крим!". Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти. Я тільки знаю, що він вже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезної шкоди", - зауважила актриса.

"Я не хочу говорити про політику не тому, що в мене немає своєї думки, у мене є своя думка. Я колись дуже любила бути на Донбасі, я там грала вистави, у мене там друзі, у мене родичі там живуть десь на Донбасі. І те, що зробили ці бандити з Донбасом, – жах!" - заявила Ахеджакова.

Актриса висловилася на тему, чи пошкодують росіяни про анексію Криму.

"Тільки жити у цю прекрасну вже не доведеться ні мені, ні тобі ...Я думаю, що це все буде не скоро, і те, що ми маємо зараз, ми маємо надовго", - підсумувала Лія.

Читайте також Лія Ахеджакова розповіла, чому не їздить з гастролями в Україну.