ua en ru

"Мене нудило": Оля Полякова розповіла, що стало з її кокошниками

"Мене нудило": Оля Полякова розповіла, що стало з її кокошниками Оля Полякова (фото: РБК-Україна / Віталій Носач)

Артистка згадала, як виступала в Москві з тризубом на голові

Популярна українська співачка Оля Полякова розповіла, що стало з її знаменитою колекцією кокошників. Про це вона сказала в інтерв'ю газеті "Факти".

Підсумки року. Співачка Оля Полякова 2017-му

За словами поп-діви, вона давно в них не виступає, і кокошники "поступово трансформувалися в різні стилізовані головні убори".

"Чотири роки тому, коли виступила на концерті в Москві з тризубом на голові, закінчила з цією куполоподібною формою і припинила концерти в Росії. Тепер у нас різні вінки, корони, з яких стріляють салюти. Кокошники залишилися в минулому. Та й шия не витримує вже тягати на голові халабуду вагою 24 кілограми. Дав про себе знати остеохондроз. Постійно доводилося звертатися до невролога, оскільки зажимався шийний відділ хребта. Боліла спина, крутилася голова, мене нудило. Слава Богу, що своїм шанувальникам я подобаюся і без кокошника", - зазначила вона.

"Мене нудило": Оля Полякова розповіла, що стало з її кокошниками

Оля Полякова (фото: РБК-Україна / Віталій Носач)

Також Полякова прокоментувала те, що останнім часом з'являється на сцені в короні.

"У нас є народні артистки, заслужені, примадонни, а королеви в шоу-бізнесі немає. А народ не може без королеви, треба рятувати ситуацію. Ну, а якщо серйозно, наш наступний трек називається "Королева ночі"..." - підсумувала вона.

Viva! Найкрасивіші 2018

Раніше Полякова відверто розповіла про своє дитинство.