ua en ru

"Мене захоплює все": відомий критик оцінив розвиток українського шоу-бізнесу

"Мене захоплює все": відомий критик оцінив розвиток українського шоу-бізнесу Михайло Козирєв (фото: прес-служба)

Експерт назвав українських виконавців, які йому подобаються

Музичний експерт, продюсер, відомий радіо - і телеведучий Михайло Козирєв розповів, які українські зірки викликають у нього захоплення. Своєю думкою про розвиток українського шоу-бізнесу він поділився в ексклюзивному інтерв'ю для Styler.

Він підкреслив, що спостерігає за розвитком нашої музичної галузі.

"Слідкую, звичайно, оскільки сповідую принцип, що музика об'єднує. Так, в свій час я посприяв кар'єрі багатьох українських артистів у Росії. І продовжую робити це на телеканалі "Дождь". Я дружу з більшістю яскравих українських зірок. Як тільки у них виходить новий кліп, вони самі мені пишуть, і ми його ставимо в ротацію", - розповів продюсер.

"Тобто кількість українських артистів, які грають в ефірі "Дождя", чи не така ж, як і російських. Жодного разу за останні роки я не зустрів якогось докору або претензії, мовляв, "навіщо ви граєте стільки українських пісень, очистіть ротацію", - підкреслив критик.

"Абсолютно очевидно, що є неймовірний підйом української музики, пов'язаний з Майданом. Крім того, в Україні приголомшливий продакшн. Українські компанії почали створювати кліпи для західних музикантів", - зазначив він.

Експерт також назвав українських виконавців, які викликають у нього захоплення. Варто відзначити, що серед них опинився і популярний гурт "Гриби".

"Мене захоплює все, що роблять Джамала, Діма Шуров, Павло Шевчук, вся чудова плеяда музикантів, яка виросла з "Океану Ельзи". Мені дуже подобається те, що робить Андрій Хливнюк. Вражає "майстерня і кузня талантів" Юрія Бардаша, особливо його експеримент з гуртом "Гриби", - розповів Козирєв.

"Це дивовижний експеримент не тільки за ступенем популярності, але і по терміну життя проекту. Показник того, наскільки сьогодні темпи сприйняття прискорилися. Тому будь-якому проекту дуже важливо сильно "хайпанути", а потім зникнути. Не знаю, наскільки це можна назвати трендом. По-моєму, це правильна стратегічна задумка самого Бардаша", - додав критик.

"Ще один гурт, який я виявив нещодавно і він мені дуже сподобався, також виявився "з кухні" Бардаша. Це група "Метель" і їх кліп "Я была там, где не был ты". Це просто реінкарнація пітерського року кінця 80-х, такий здоровий панківський дух. Загалом, прилітає з України дуже багато хороших проектів і музикантів", - заявив музичний експерт.

До речі, Козирєв розповів, за яких російських артистів йому соромно.