ua en ru

Меріл Стріп жорстко вилаяла Трампа під час церемонії нагородження Золотий глобус 2017

Меріл Стріп жорстко вилаяла Трампа під час церемонії нагородження Золотий глобус 2017 Фото: Меріл Стріп (rappler.com)

Актрису відзначили премією імені Сесіля Б. де Мілля за видатні заслуги в кінематографі і гуманітарний внесок

Меріл Стріп розкритикувала заповідь нового президента США Дональда Трампа, який дозволив собі спародіювати репортера New York Times Сержа Ковалески, що має інвалідність. Свою думку вона висловила у промові, виголошеній під час церемонії нагородження Золотий глобус 2017.

"Це момент, коли людина, що претендує на найбільш шановний посаду в нашій країні, пародіює репортера з інвалідністю. Людину, яку він перевершує по привелегированности, влади і здатності дати відсіч. Момент, коли я побачила це, розбив мені серце, і я до сих пір не можу викинути його з голови, тому що це було не в кіно, це було в реальному житті", – заявила актриса.

Стрип зазначила, що подібна поведінка президента дозволяє і іншим надходити аналогічним чином. Актрису дуже вразило й обурило те, що зробив Трамп.

"Не тому, що це було добре, нічого хорошого не було. Але це було ефективно і зробило свою роботу", - сказала вона.

"Інстинкт принижувати когось, продемонстрований кимось можновладцям на публіці, має величезний вплив на всіх, тому що він ніби-то дає дозвіл іншим людям вступати точно так само. Неповага тягне за собою неповагу, насильство веде до насильства. Коли сильні використовують своє місце для цькування інших, ми всі залишаємося в програші", - резюмувала актриса.

Раніше голлівудський актор попросив у бога смерті Трампа.